Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Tragédie na Plzeňsku: Pendolino srazilo 11letou dívku, zemřela před očima brášky

Tragédie na Plzeňsku: Pendolino srazilo 11letou dívku, zemřela před očima brášky
Zdroj: Profimedia
neštěstí
V pátek ráno došlo ke strašlivé tragédii na železniční trati V Plzni. Teprve 11letá holčička přišla o život, když byla sražena rychlíkem Pendolino. Děvče zemřelo přímo před očima mladšího brášky, který byl v tu chvíli s ní, pravděpodobně na cestě do školy. Policie příčinu nehody vyšetřuje.

U železniční zastávky Plzeň-Zadní Skvrňany došlo v pátek ráno k velké tragédii. 11letá holčička a 10letý chlapec spolu patrně přecházeli trať, když se objevil rychlík Pendolino a holčičku srazil. Dívka na místě zemřela, přímo před očima o rok mladšího bratra. Ten utrpěl šok a skončil v rukách záchranářů. Upozornil na to web Novinky.cz.

Podle Blesku přebíhaly děti trať v místě, kde je to zakázáno. I další lidé v danou chvíli přecházeli ve stejném místě. Dva z nich utrpěli šok a byli převezeni do nemocnice.

Policie v současné době vyšetřuje okolnosti a příčiny nehody. Pendolino cestovalo z Karlových Varů do Prahy. Kvůli nehodě došlo k přerušení provozu vlaků. České dráhy proto nasadily náhradní autobusovou dopravu v úseku Plzeň-Křimice – Plzeň-Jižní Předměstí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy