Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragédie na Pelhřimovsku: 18letý řidič vyjel ze zatáčky a narazil do stromu, na místě zemřel

neštěstí
K ošklivé nehodě došlo v neděli brzy ráno na Pelhřimovsku. Mladík tam přišel o život, když v zatáčce vyjel mimo silnici a autem narazil do stromu. Ve vozu s ním cestovali další dva lidé, kteří vyvázli jen s lehkým zraněním. Upozornil na to web TN.cz.

Vyhasl další mladý život… Před šestou ráno projížděl 18letý řidič s dvěma pasažéry zatáčku u Nového Rychnova na Pelhřimovsku, ze silnice sjel a narazil do stromu. Osmnáctiletý muž bohužel na místě zemřel, jeho dva spolujezdci skončili v nemocnici s lehkým zraněním.

Policisté vyšetřují, proč k nehodě došlo

„Řidič vozidla Škoda jel ze směru od obce Vyskytná, přičemž při projíždění zatáčkou vyjel mimo komunikaci a narazil do stromu,“ vylíčila policejní mluvčí Stanislava Rázlová pro TN.cz. „Ve vozidle dále cestovaly další dvě osoby, které utrpěly lehká zranění,“ dodala mluvčí. Policie případ převzala a vyšetřují, proč k nehodě došlo. Nehoda si vyžádala i zásah hasičů.

Související články

Další články