Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie na Mostecku: Mohly se dívky před nezodpovědnou jízdou inspirovat u celebrit? Při řízení se natáčí také Veronika Kopřivová

+ Dalších 16 fotografií
Jely jako šílené! Smály se do kamery, nedívaly se na cestu, telefonovaly, hrabaly se v kabelce... Dvě dívky na Mostecku měly tragickou nehodu. Jedna je po smrti, druhá je v nemocnici. Kde toto chování okoukaly? Zřejmě u svých vzorů. Podobné blbosti dělají za volantem i slavní Češi.

Je známo, že lidé napodobují své vzory. Zejména to platí u mládeže, která kopíruje činy svých idolů. Je možné, že dvě dívky, které měly tragickou nehodu na Mostecku, se inspirovaly u Veroniky Kopřivové a dalších slavných Čechů.

Veronika Kopřivová ráda zveřejňuje videa, kde ukazuje, jak je strašně moc cool smát se při řízení do kamery, zpívat a nebo vyprávět nějaké strašně moc důležité citáty o životě. Jenže Veronika si asi neuvědomuje, že při vyprávění do kamery telefonu si hraje se smrtí. Ona zatím tohle blbnutí za volantem zvládá. Ale dvě dívky na Mostecku takové štěstí neměly.

Podívejte se na video, které dokazuje, že přítelkyně Jaromíra Jágra se chvílemi vůbec nedívá na cestu! Do kamery posílá pusinky a vůbec nesleduje, co se děje na silnici. Dopravním expertům z jejího chování musí běhat mráz po zádech.

Řízení by se měl více věnovat i takový moderátor Michal Hrdlička. Ten si asi už myslel, že je ve studiu. Také on se nedívá na cestu a vypráví něco do kamery – video najdete ZDE.

Související články

Další články