Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie na kolejích: Chlapce (16) v Ledči přejel vlak, přišel o nohy

Tragédie na kolejích: Chlapce (16) v Ledči přejel vlak, přišel o nohy
Zdroj: Policie ČR
nehoda

Šestnáctiletý chlapec si v Ledči nad Sázavou chtěl zkrátit cestu, stalo se mu to osudným. Přejel ho vlak a rozdrtil mu nohy. Lékaři mu je bohužel nedokázali zachránit, museli mu je amputovat.

Šestnáctiletý hoch si chtěl v noci zkrátit cestu domů přes kolejiště, do smrti toho bude litovat. Mladíka přejel vlak a připravil ho o nohy.

"Po střetu s vlakem muž utrpěl vážná zranění dolní poloviny těla a byl letecky transportován do traumatologického centra v Hradci Králové," uvedl mluvčí záchranářů kraje Vysočina Petr Janáček pro TN.cz. 

"Na železniční trati v Ledči nad Sázavou v ulici Komenského projížděl vlak, uvnitř byli pouze dva strojvedoucí. Vlak srazil 16letého muže, který se pohyboval v kolejišti a utrpěl velmi vážná zranění. Na místo byl vyslán kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod, který prováděl další šetření," dodala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Chlapec je stabilizovaný a při vědomí, nemocnice v Hradci bohužel potvrdila, že skutečně nebyla jiná možnost, než mu obě nohy amputovat

Související články

Další články