Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragédie na Kladensku: Čtyřleté dítě vypadlo matce za jízdy z auta, nehodu nepřežilo

Tragédie na Kladensku: Čtyřleté dítě vypadlo matce za jízdy z auta, nehodu nepřežilo
Zdroj:
úmrtí
V Libušíně na Kladensku se odehrála strašlivá nehoda. Při té se vážně zranilo čtyřleté dítě, které transportoval vrtulník do nemocnice Motol. Tam ale na následky zranění zemřelo. Dítě matce za jízdy vypadlo z auta, otevřelo si přední dveře.

„Během jízdy dítě otevřelo dveře a při nízké rychlosti vypadlo ven. Na místo byl přivolán vrtulník, který dítě transportoval do pražské nemocnice. Později dítě bohužel vážným zraněním podlehlo. Veškeré příčiny a okolnosti jsou nyní předmětem šetření kladenských kriminalistů,“ uvedla pro eXtra policejní mluvčí Markéta Zlochová.

Nehoda se stala v Komenského ulici v Libušíně v neděli před sedmou hodinou večer. Podle svědků vezla šestatřicetiletá matka v autě tři děti, a z toho dvě seděly na sedačce spolujezdce.

V pondělí ráno motolská nemocnice potvrdila úmrtí dítěte.To údajně sedělo na předním sedadle auta bez bezpečnostního pásu. Během jízdy si otevřelo dveře od auta a vypadlo na zaparkované vozidlo. Podle portálu TN.cz se jednalo o holčičku a vypadla v rychlosti asi 40 km/h.

Svědci tvrdí, že matka dítě za vozem táhla a poté ho ještě přimáčkla k dalšímu autu. Po provedení dechové zkoušky policie uvedla, že žena nebyla pod vlivem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy