Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tragédie na Hodonínsku: Při střetu osobního auta s kamionem zemřeli 2 dospělí a 2 děti

nehoda
Čtyři lidé zemřeli při nehodě osobního a nákladního vozidla na silnici číslo 55 u Sudoměřic na Hodonínsku. Nehoda se odehrála kolem půl páté ráno a silnice bude s ohledem na vyšetřování uzavřena ještě několik hodin. Podle informací ČTK jsou mezi oběťmi tragédie 2 děti.

Čelní střet osobního auta s kamionem u Sudoměřic na Hodonínsku nepřežili 4 lidé, pátý cestující utrpěl zranění. Všechny oběti dopravní nehody jsou Češi, mezi nimi i dva chlapci školního věku. Zraněným cestujícím je školák, který byl vrtulníkem transportován do Dětské nemocnice v Brně.

Řidičce kamionu byla na místě poskytnuta posttraumatická péče. Všechny oběti musely být z vozu vyproštěny hydraulickým zařízením. Mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková pro server Novinky.cz uvedla, že se záchranáři na místě snažili resuscitovat dva těžce zraněné chlapce školního věku, lékař ale musel konstatovat úmrtí.

Jedná se o jednu z nejtragičtějších nehod v tomto roce. Čtyři lidé zemřeli i před týdnem při srážce dvou osobních aut u Starého Jičína na Novojičínsku a stejný počet obětí si vyžádala i srážka osobního vozu s vlakem na železničním přejezdu v červenci v Černožicích na Hradecku.

Mohlo by vás zajímat

Další články