Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tragédie na Florenci: Muž spadl do kolejiště pod soupravu metra, na místě zemřel

Tragédie na Florenci: Muž spadl do kolejiště pod soupravu metra, na místě zemřel
Zdroj: profimedia.cz
neštěstí
Ve stanici metra Florenc došlo v sobotu v dopoledních hodinách k velkému neštěstí. Muž spadl do kolejiště pod soupravu metra. Na místě zasahují hasiči a policie. Přivolaní záchranáři přes vážná zranění nedokázali muži zachránit život. O události na svém Twitteru informovali pražští hasiči.

„Ve stanici metra Florenc zasahujeme společně s jednotkou u pádu osoby pod soupravu metra,“ informovali hasiči na svém twitterovém účtu. Na místě zasahují i policisté a s jednotkami spolupracují i zástupci Pražské integrované dopravy.

Na místo byli přivoláni i záchranáři, muž však svým zraněním podlehl. „Do stanice metra Florenc vyrazila na pomoc osobě po pádu do kolejiště záchranářská posádka a posádka s lékařem. Bohužel, muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, a proto na místo vyjede koroner,“ informovali záchranáři na Twitteru Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy.

V metru C je během tohoto víkendu výluka, ta byla vzhledem k tragédii prodloužena. „Stávající linka XC, která po dobu výluku jezdí v úseku Pražské povstání - Hlavní nádraží, je prodloužena do stanice Nádraží Holešovice. Metro C jezdí v úsecích Letňany - Nádraží Holešovice a Pražského povstání - Háje,“ informovaly stránky Pražské integrované dopravy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy