Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tragédie na Florenci: Muž spadl do kolejiště pod soupravu metra, na místě zemřel

neštěstí
Ve stanici metra Florenc došlo v sobotu v dopoledních hodinách k velkému neštěstí. Muž spadl do kolejiště pod soupravu metra. Na místě zasahují hasiči a policie. Přivolaní záchranáři přes vážná zranění nedokázali muži zachránit život. O události na svém Twitteru informovali pražští hasiči.

„Ve stanici metra Florenc zasahujeme společně s jednotkou u pádu osoby pod soupravu metra,“ informovali hasiči na svém twitterovém účtu. Na místě zasahují i policisté a s jednotkami spolupracují i zástupci Pražské integrované dopravy.

Na místo byli přivoláni i záchranáři, muž však svým zraněním podlehl. „Do stanice metra Florenc vyrazila na pomoc osobě po pádu do kolejiště záchranářská posádka a posádka s lékařem. Bohužel, muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, a proto na místo vyjede koroner,“ informovali záchranáři na Twitteru Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy.

V metru C je během tohoto víkendu výluka, ta byla vzhledem k tragédii prodloužena. „Stávající linka XC, která po dobu výluku jezdí v úseku Pražské povstání – Hlavní nádraží, je prodloužena do stanice Nádraží Holešovice. Metro C jezdí v úsecích Letňany – Nádraží Holešovice a Pražského povstání – Háje,“ informovaly stránky Pražské integrované dopravy.

Mohlo by vás zajímat

Další články