Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie na dovolené v Chorvatsku: Mladý Čech spadl ze střechy, na místě zemřel

Zdroj: Profimedia.cz
Tragická dovolená
Tragicky skončila dovolená v Chorvatsku pro manželský pár z Česka. Pravděpodoně si chtěli pořídit domek v letovisku Stanići, muž (†34) však při prohlídce spadl ze střechy. Pád z 5,5metrové výšky bohužel nepřežil.

V pondělí okolo deváté hodiny večer zasahovali záchranáři u jednoho z domů v chorvatském letovisku Stanići. Z dosud neznámých důvodů se manželé pohybovali u rozestavěného domu. Čtyřiatřicetiletý muž spadl z 5,5 metrů vysoké střechy a na místě zemřel. Jednou z možných variant, proč na ni vylezl, je zájem o koupi domu.

"Můžeme potvrdit úmrtí českého občana v Chorvatsku. Více informací nebudeme v tuto chvíli sdělovat," potvrdila smutnou událost mluvčí ministerstva zahraničí Zuzana Štíchová. Podle chorvatských médií bylo tělo převezeno na patologii, kde bude provedena pitva. Až pak bude možné vyloučit nebo potvrdit cizí zavinění.

Slovenský portál pluska.sk informoval, že si manželé chtěli ve Stanići skutečně koupit dům. Manželka se prý zhroutila a odcestovala zpátky do Česka. Případem se zabývá i chorvatská policie.

Související články

Další články