Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tragédie na Bruntálsku: Řidička (†35) nepřežila střet dvou aut, její miminko bojuje o život

Zdroj: archiv
V pondělí se na Bruntálsku odehrála strašlivá nehoda s tragickými následky. Při střetu dvou osobních vozů se těžce zranila pětatřicetiletá řidička a několikaměsíční dítě. Žena svůj boj o život prohrála, kojenec zůstává v kritickém stavu.

Na silnici 1/45 mezi obcí Nové Heřminovy a Bruntál došlo v pondělí k vážné dopravní nehodě. Pětatřicetiletá řidička ve vozu značky Škoda z dosud nezjištěných příčin sjela do protisměru, kde došlo ke střetu s protijedoucím Land Roverem, který řídila padesátiletá žena.

Při nehodě došlo ve vozidle Škoda k velmi těžkým zraněním řidičky a několikaměsíčního dítěte. „Pětatřicetiletá žena musela být z havarovaného vozidla vyproštěna, přičemž nejevila známky života. Záchranáři proto zahájili resuscitaci,“ uvedl mluvčí moravskoslezské zdravotnické záchranné služby Lukáš Humpl.

Ačkoliv se podařilo obnovit krevní oběh ženy, řidička v ostravské fakultní nemocnici zemřela. "Žena bohužel zemřela. Kojenec podle posledních informací zůstává v kritickém stavu," uvedla mluvčí ostravské fakultní nemocnice Petra Petlachová.

Související články

Další články