Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie: Muž, který miloval adrenalin, za svůj koníček zaplatil životem

Velká škoda tak mladého lidského života. Po talentovaném kaskadérovi
zůstala malá dcerka a partnerka Tiphaine Breillot.
Zdroj: facebook.com/Tancrede Melet
+ Další fotografie
Dvaatřicetiletý francouzský kaskadér Tancrede Melet byl zkušený profík a spousta jeho kaskadérských kousků se mu povedla. Ten úplně poslední ale bohužel ne. Za riskování mladý muž zaplatil životem.

Specializoval se především na chůzi po laně, seskoky ve wingsuitu a další nebezpečně vyhlížející kousky. Ve svém oboru byl opravdovou špičkou a jeho náhlá smrt okolí šokovala.

Nikdo nečekal, že by se tak zkušenému kaskadérovi mohlo něco stát. Pro fanoušky byl nesmrtelný. Včera se mu však jeho poslední kousek stal osudným.

Podle všeho se chystal na svoji oblíbenou chůzi po laně, které bylo zavěšeno mezi dvěma horkovzdušnými balony ve výšce 30 metrů nad zemí.

Při přípravách se k velkému neštěstí něco nepovedlo a adrenalin milující muž se zřítil k zemi. Pád neměl šanci přežít.

Kaskadér byl velkým nadšencem pro nebezpečné kousky a byl i členem skupiny, kde se scházejí podobní „šílenci“. Ti si říkají Létající Francouzi.

Jeho kamarádi jsou zarmouceni a zdrceni. Tato nečekaná událost je velmi zasáhla: „Zanechal po sobě úžasné vzpomínky, chuť svobody a hlavu plnou snů.“

Nejhorší je, že po něm zůstala malá dcerka a partnerka Tiphaine Breillot. Bohužel žil Melet podle svého hesla „Vyzkoušet vše“ a doplatil na něj.

Sami se teď můžete přesvědčit, jak moc doopravdy riskoval. Pohled na pád je strašný.

Související články

Další články