Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

TRAGÉDIE: Matka se věnovala Facebooku, její šestiměsíční dcerka mezitím umírala ve vaně

Zdroj: Profimedia.cz
neštěstí
K obrovské tragédii došlo v létě tohoto roku v Izraeli. Kayla Lynton (23) nechala svou teprve šestiměsíční dcerku bez dozoru ve vaně. Pryč byla celých deset minut a malá Naomi se mezitím utopila. Podle policejního vyšetřování to vypadá, že se Kayla v osudnou chvíli věnovala brouzdání po sociálních sítích.

Kayla Lynton byla po několika měsících vyšetřování zatčena. Matka zesnulého děvčátka je sice na svobodě, policistům se ale musí přihlásit, kdykoliv si to vyžádají. Kayla vyšetřovatelům tvrdila, že v době tragédie byla na toaletě. Policii se však dostalo informace, že se Kayla Lynton věnovala projíždění Facebooku a Instagramu Tato informace bude ověřena pomocí jejího telefonu.

Když Kayla spatřila svou bezvládnou dceru ve vaně, zavolala záchranku a pokusila se ji oživit. To se bohužel nepovedlo ani jí, ani přivolaným záchranářům. Ledviny zesnulé Naomi byly darovány nemocné dívence, které zachránily život.

Kayla je prý naprosto zdrcená. "Moje klientka je na dně. Snažila se své dítě zachránit, oživovala dcerku, ale nebylo pomoci. Snaží se se vším nějak vyrovnat a teď navíc čelí tomuto obvinění," sdělil právník matky zesnulé holčičky.

S manželem Ilanem má Kayla ještě dvouletou dceru Elizabeth. Otec dívky teď žije jen pro ni.

Související články

Další články