Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tragédie, jež nemá obdoby, a nepopsatelný smutek: Šokující vražda Victorie zdrtila Česko

Celebrity smutní nad smrtí Victorie Velvet.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
Reakce

Vražda Victorie Velvet (†40) zdrtila celý český showbyznys. Usměvavou zpěvačku měl každý rád, její násilná smrt je proto zcela nepochopitelná. Jak jsme již psali, turecký web Hurriyat potvrdil, že byla zavražděna svým manželem Davidem Thomasem Blythem (†53), který se poté sám zastřelil. Na sociálních sítích za Victorii truchlí například Vendula Pizingerová, Martina Pártlová, Šárka Vaňková, Aneta Vignerová či Zorka Hejdová. 

Smrt Victorie Velvet přišla z čista jasna. V noci na 11. června ji zavraždil její manžel David Thomas Blyth v turecké Ankaře, kde s rodinou bydleli.

V domě, kde k vraždě došlo, byly i jejich tři děti – čtrnáctiletý David, desetiletá Annabelle a čtyřletý Zachary. Smrti měla předcházet prudká hádka manželů, jak podle tureckého webu Hurriyet popsal syn David policii. Advokát rodiny David Němeček redakci eXtra.cz popsal, že se pro všechny jedná o naprosto nečekanou tragédii, protože David s Victorií žili prý v idylickém vztahu.


Reakce hvězd

Známé osobnosti českého showbyznysu jsou ze smrti Victorie naprosto zdrcené a zaskočené. „Co se to na tom světě děje,“ truchlí moderátorka Zorka Hejdová. „Měla jsem ji moc ráda. Byla moc chytrá se smyslem pro humor. A její krása byla ohromující,“ zavzpomínala na sítích Vendula Pizingerová. „To snad není pravda,“ truchlí zpěvačka ze SuperStar Alžběta Kolečkářová. „Tohle je tak strašně strašný,“ smutní modelka Aneta Vignerová na Instagramu.

„Nikdy jsem nevěřila, že si tohle přečtu. Krásná, vtipná, skvělá ženská plná energie a života. Mám tě ráda. R.I.P. Victorie. Myslím na tvé krásné děti,“ okomentovala zpěvačka Martina Pártlová.

Smutek

„Do prdele. Vzkaz všem nemocným chlapům: Jakmile pocítíte první příznaky něčeho, co se vymyká normálu, promluvte si s někým. A pokud zvládnete překonat svý ego, ideálně s odborníkem. To je další tragický konec jen kvůli hlubokým a potlačeným bolestem ve vašich nemocných duších. A vy holky, pokud jen trošku můžete, utíkejte! Bolest, co se neléčí, narůstá,“ napsala zpěvačka Šárka Vaňková. Emotikon bílé holubice přidala na své sociální sítě i hudebnice Kate Matl, která se s Victorií kamarádila. Plačící emotikony připojila také herečka Alice Bendová.

"Nemám slov. Upřímnou soustrast celé rodině. R.I.P. Vicky," napsala Helena Zeťová. „Tohle je tragédie, která nemá v naší branži obdoby,“ přidal se šokovaný Ondřej Brzobohatý. „Viktorii jsem osobně znal a byla to fantastická profesionálka a především kvalitní a slušný člověk. Cítím nepopsatelný smutek a nesnesitelnou nespravedlnost vůči jejímu osudu. I přes všechen vztek a bezmoc, co se kvůli tomu ve mně hromadí, přeju si z hloubky svého srdce... kéž její duše najde klid.“

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy