Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tragédie jako z Popelky: Dívenka (†13) se oběsila, v noci musela uklízet, ve škole se jí smáli!

Tragédie jako z Popelky: Dívenka (†13) se oběsila, v noci musela uklízet, ve škole se jí smáli!
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Krutý příběh
Když teprve třináctiletá Amber utekla z domova, rodičům mělo být jasné, že jí jde o život. Dívenku totiž týrali a ona už to nemohla vydržet. Příběh s tragickým koncem v mnohém připomíná pohádkovou Popelku, akorát Amber místo třídění čočky a hrachu musela o půl druhé v noci vytírat podlahu!

Amber Peat (†13) z anglického Mansfieldu si žila pohádkový život a nic nenasvědčovalo tomu, že se na tom něco změní. To by si však její matka Kelly nesměla vzít přítele Dannyho, který do dívčina života vnesl strach, hrůzu a ponížení.

Z pozice otčíma začal Amber psychicky týrat. Její matka tomu bezostyšně a mlčky přihlížela. Naložili jí tolik domácích prací, že by je nezvládl plnit ani čtyřicetiletý chlap. Jenže místo pochopení rodiče dívku raději trestali.

A to tak intenzivně, že se v létě 2015 sebrala a utekla z domova. Kelly a Danny zalarmovali policii až po 8 hodinách, přestože moc dobře věděli, co se může stát. Amber našli po třech dnech mrtvou, oběsila se v lesíku za městem.

Tepláky a igelitka

Smutný případ pomohla objasnit třídní učitelka Amber, které se dívka svěřovala. "Řekla mi, že její nevlastní táta ji chtěl ponižovat, aby se jí všichni smáli. Byla jsem přesvědčená o tom, že Amber psychicky týral," sdělila Rebecca Beard podle britského serveru DailyMail.co.uk vyšetřovatelům.

Když nestihla všechny domácí práce, otčím ji o půl druhé ráno vzbudil a donutil vytřít podlahu v celém domě. Jednou si zapomněla vyprat kalhoty od školní uniformy, a tak musela jít v teplácích. A do třetice, všechny školní pomůcky jí nevlastní otec několikrát naházel do nákupní igelitky a brašnu jí zabavil. Před ostatními dětmi, jež dovedou být kruté, musela Amber šíleně trpět.

Vyšetřování ani po třech letech stále není u konce a v následujících týdnech bude pokračovat. Jaký trest stihne krkavčí rodiče, zůstává nejasné.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy