Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie české rodiny: Kvůli špatně vyhodnocené informaci o pedofilii si otec vzal život

Vlastimil na jedné z posledních fotografií s rodinou.

Marta Jungová a Vlastimil Klička, rodiče dvou malých dcer, se před několika týdny rozhodli, že by bylo dobré vzít jejich starší dceru k logopedovi. Vyhledali doktorku v Klatovech a začala jejich noční můra, která skončila tragédií.

„Paní doktorka byla s malou v ordinaci vždy sama, rodiče museli zůstat venku. Poprvé jsem tam s ní byla já, podruhé ji vyzvedával přítel. Když přišel, tak už na něj čekali policisté a řekli, že musí jít s nimi. Až později jsme se dozvěděli, že to bylo na základě toho, že dcerka paní doktorce řekla, že jí tatínek pomáhá s koupáním a že s ní spí v postýlce. A ona to oznámila," uvedla paní Jungová pro Klatovský deník.

Následně byly holčičky svěřeny do péče švagra se švagrovou a otci s nimi byl odepřen veškerý kontakt. Matka, která se několikrát za otce svých dětí postavila, byla uznána jako nedůvěryhodná a přecitlivělá.

Muž se nemohl s celou situací vyrovnat, přes důvěru celé rodiny i okolí se cítil v bezvýchodné situaci. Bál se vazby a vleklého vyšetřování, které by mohlo trvat dlouhé měsíce, kdy by byl bez dětí, které miloval.

V pátek Vlastimil Klička odešel z domu a oběsil se ve městě na borovici.

Související články

Další články