Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tragédie Čechů na dovolené: Martin se na Bali zabil na motorce, manželka je zraněná

nehoda
Jednapadesátiletý Martin P. zemřel poté, co měl vážnou dopravní nehodu v oblíbené dovolenkové destinaci Čechů. Vyboural se s manželkou Irenou na motorce na ostrově Bali v Indonésii. ta neštěstí přežila

V úterý odpoledne se v dovolenkovém ráji na Bali v Indonésii, kam rádi jezdí i Češi, odehrála dopravní nehoda s tragickým koncem. Přišel tam o život Čech identifikovaný podle portálu Coconuts jako Martin P.

Jednapadesátiletý muž byl na motorce s manželkou Irenou, ovšem nezvládl zatáčku. Když zabočoval doleva, moc se přiblížil k pravé straně a naproti zrovna vyjížděl nákladní vůz, který je srazil. Irena i Martin byli ihned převezeni do nemocnice Singaraja.

„Martin P. byl prohlášen za mrtvého ve Všeobecné nemocnici Singaraja,“ uvedl policejní mluvčí Putu Diah Kurniawandari v prohlášení, které obdržel server Coconuts. Manželka Irena dopravní nehodu přežila a utrpěla jen drobná zranění. Řidič nákladního vozu Putu Sawitry (42) vyvázl bez zranění.

Mohlo by vás zajímat

Další články