Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tragédie Britney Spears (40): Nešťastná popová princezna přišla o miminko

Britney Spears: Popová princezna přišla o miminko
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
oznámení

Americká popová zpěvačka Britney Spears oznámila, že potratila. Teprve zhruba před měsícem přitom ohlásila, že čeká dítě se svým o 12 let mladším partnerem Samem Asgharim. Smutnou zprávu zveřejnila na Instagramu.

Britney Spears, která už má dva dospívající syny z předchozího manželství se zpěvákem Kevinem Federlinem, informovala na Instagramu o smrti svého "zázračného dítěte" v raném stadiu těhotenství. Uvedla, že prochází otřesným obdobím, a připustila, že s ohlášením těhotenství měli možná počkat. "Nadále budeme usilovat o rozšíření naší krásné rodiny," dodala zpěvačka, která je pod sdělením podepsána spolu se svým partnerem.

Své těhotenství přitom vůbec nebrala na lehkou váhu. „Samozřejmě už nebudu tolik chodit ven. Když jsem byla před lety těhotná, měla jsem perinatální depresi a musím říct, že to bylo hrozné, ženy o tom tehdy nemluvily,“ prozradila v dubnu zpěvačka a narážela tak na období, kdy se svými malými dětmi chodila ven a paparazzi ji všude pronásledovali. „Tentokrát budu cvičit jógu,“ rozhodla se.

Vymanila se z opatrovnictví svého otce

Těhotenství oznámila Spearsová 11. dubna rovněž na Instagramu. Do zájmu médií se opět dostala loni, kdy soud na její žádost po 14 letech ukončil její opatrovnictví schválené původně kvůli zpěvaččiným psychickým obtížím. Svého otce Jamieho Spearse vinila, že opatrovnictví zneužíval a nutil ji vystupovat proti její vůli, brát lithium a nechtěl jí dovolit vdát se za Asghariho a mít s ním děti.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy