Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie během závodu: Maratonec (†22) zemřel těsně před cílem

Zdroj: St. George Maraton
Tragédie

Při maratonu v americkém státě Utah se stala tragická událost. Těsně před cílem zkolaboval teprve dvaadvacetiletý běžec Hayden Holman. Ačkoliv se ho snažili přivolaní záchranáři oživit, nepodařilo se jim to a mladík zemřel. Informaci přinesl zahraniční web East Idaho News.

Dvaadvacetiletý Hayden Holman se účastnil 26mílového maratonu St. George. Jenže do cíle už nedoběhl. „Když byl dvě minuty od cílové čáry, zavolal členům rodiny, aby se ujistil, že tam někdo je, aby ho vyfotil,” uvedla pro zahraniční web East Idaho News jeho nevlastní matka Karin Holman. „Nikdy se už ale neukázal,” dodala.

Zkolaboval a přestal dýchat

Hayden během maratonu náhle zkolaboval a přestal dýchat. Přivolaní záchranáři se ho snažili oživit, ale v nemocnici zemřel. Členové rodiny uvádějí, že byl mladík silný, atletický muž, který na střední škole zápasil, miloval horolezectví a turistiku. Sedm měsíců před úmrtím se navíc oženil se svou partnerkou Charlotte.

Příčina jeho smrti stále není známá a teprve musí proběhnout pitva, která odhalí detaily. Pohřeb plánuje rodina uskutečnit 11. října v Idaho Falls.

Související články

Další články