Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TRAGÉDIE: Bála se, že ji opustí manžel. Svoji dceru zabila něčím, co máme všichni doma ve spíži!

Zoufalá žena se odhodlala k odpornému činu.
Zdroj: profimedia.cz/twitter.com
Kimberly Martines (23) měla strach, že přijde o manžela, a tak se rozhodla k zoufalému činu, aby upoutala jeho pozornost. Nenapadlo ji nic lepšího než otrávit jejich 17měsíční dcerku. Jenže vše skončilo tragicky.

Kimberly Martines zřejmě vůbec nemyslela, když ji napadlo, že se k ní po vraždě své malé dcerky manžel, který ji opustil, snad vrátí. Nechtěla o něj přijít, a tak jejich dceru Peyton otrávila solí.

Jenže to hodně přehnala a holčička skončila v nemocnici. Musela být napojena na přístroje a měla vysokou horečku. Po třech dnech zemřela na hypernatremii – akutní nedostatek vody. Když lékaři zjistili, že měla v těle vysokou hladinu soli, zalarmovali policii.

Martines dala holčičce velkou lžíci soli, aby se jí udělalo špatně. Jenže to skončilo tragicky. „Prostě to udělala, aby ho zaujala, aby se k ní vrátil,“ citovala agentura AP prokurátora Barryho Barnetta.

Jenže takové množství soli nemůže tak malé dítě přežít. Nemá ještě dostatečně vyvinuté ledviny, a tak si s tím jeho tělo nedokáže poradit.

Rodina měla problémy se sociálkou už dříve. Podle pediatra byla holčička podvyživená a její vývoj byl opožděný. Měli se dostavit za odborníkem, ale sama matka schůzku zrušila. Martines byla obviněna ze zanedbání péče, případ byl ale překlasifikován na týrání dítěte s následkem smrti. Hrozí jí až doživotní trest. Další dvě děti rodině odebrala sociálka.

Související články

Další články