Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tragédie autobusu, při které zahynulo 8 dospělých a 4 děti: Policie zveřejnila otřesné záběry

+ Dalších 10 fotografií
tragická nehoda
Tragická nehoda autobusu s nákladním autem poblíž Nitry si vyžádala 12 obětí, z toho čtyři děti. Dalších 17 zraněných muselo být převezeno do nemocnice. Podle slovenských médií byl v době srážky autobus plný středoškoláků. Slovenská policie na sociálních sítích nyní zveřejnila tragické záběry.

Nehoda autobusu a nákladního auta poblíž Nitry si vyžádala 12 obětí, z toho 4 děti a dalších 17 lidí muselo být převezeno do nemocnice. Podle tvnoviny.sk byl v době srážky autobus plný středoškoláků.

Poslední informace hovoří o tom, že nehodu měl způsobit přetížený nákladní automobil, který se pod váhou nákladu kamení rozkýval a narazil do protijedoucího autobusu. Podle tiskové mluvčí nemocnice v Nitře Tatiany Timkové bylo na traumatologické oddělení přivezeno 5 lidí ve vážném stavu.

"Pacientům byla okamžitě poskytnutá veškerá zdravotní pomoc," řekla webu cas.sk s tím, že nemocnice učinila náležité kroky vzhledem k tragické události. Rodinným příslušníkům zraněných bude poskytnuta odborná pomoc.

Tragické záběry

V odpoledních hodinách po tragické nehodě zveřejnila slovenská policie na sociálních sítích záběry z místa nehody. „Zpráva o srážce autobusu s nákladním autem, která měla tragické následky, v nás všech vyvolává hluboký smutek. V těchto chvílích jsme myšlenkami s rodiči, kteří přišli o svoje děti, o svoje drahé a blízké. Myslíme také na zraněné a na to, aby dostali nejlepší možnou pomoc a péči. Všichni doufáme, že počet obětí už nebude narůstat. Po této hrozné tragédii prosím všechny, jezděme opatrně a ohleduplně, ať se všichni šťastně vrátíme ke svým rodinám,“ vyjádřila se k tragédii slovenská prezidentka Zuzana Čaputová

ČTĚTE TAKÉ

Související články

Další články