Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragéd Sokol jako moderátor Slavíka: Bude stejně trapný jako v Tváři? Tady jsou jeho 3 největší faily

Ztrapní se opět Ondřej?
Zdroj: TV NOVA
+ Další 2 fotografie
Když nemáte Boučka, Mareše ani Krause, dejte tam Sokola. Tohle si zřejmě řekli organizátoři letošního Slavíka, protože jinak výskyt takové postavičky na hudební události roku nelze vysvětlit. Už v Tváři ukázal Ondřej Sokol plno slabých chvilek. Bude se to v sobotu večer opakovat, nebo je moderátor připraven lépe?

Ondřeje už před dvěma měsíci zpovídala naše blogerka Ornella Koktová, která z celé akce bude hlásit své postřehy. Ptala se ho, jestli se u něj můžeme těšit na stejné převleky jako v Tváři.

Ano, i takové překvapení se nedá vyloučit, sice na to nebudeme mít pět hodin jako obvykle, ale nudit se fakt nikdo nebude, hlásí Ondřej s tím, že scénář několikahodinové akce má snad 63 cm.

Co ale od Ondřeje slyšet rozhodně nechceme?

1. Hlášky nadrženého puberťáka

V první i druhé řadě Tváře pravidelně „vyjížděl“ po všech ženských soutěžících a snažil se nemotorně flirtovat. Markéty Procházkové se dokonce ptal, jestli je z něj nadržená, a padaly z něj další podobné hlášky, které do televize prostě nepatří. Prostě se tvářil, že ženu s výstřihem vidí poprvé v životě. Jestli něco podobného bude předvádět u zpěvaček, které si půjdou pro cenu, nebo u půvabných hostesek, tak to bude vážně ZLO.

2. Fekální historky

Ondřej Sokol se nebojí ničeho. Ani vyprávět o lejnu své kočky na sporáku. „Řešili jsme, jestli je legitimní a akceptovatelné přes noc se vykadit na varnou desku. To jsem vyčítal já jí, aby nedošlo k nějakému omylu,“ řekl během vysílání Tváře. Nakonec to skončilo exkrementovou apokalypsou v jeho kuchyni a zraněnou rukou. Ne, nemusíme o jeho životě vědět všechno!

3. Nemístné vtípky

Sokol se snaží být strašně vtipný, ale často si nedá věci dohromady a překombinuje to. Jako v posledním díle Tváře. Tam David Gránský zrovna dozpíval šílené vystoupení jako Marilyn Manson, což Sokol okomentoval tak, že mladý zpěvák právě ztratil podporu věřících fanoušků.

V porotě ale seděla katolička Ewa Farna (23), která ho pohotově setřela. „Já jsem náhodou věřící a tohle se mi strašně líbilo,“ knokautovala moderátora mladá zpěvačka.

Tak doufejme, že Slavík nebude v jeho podání jeden velký trapas.

Související články

Další články