Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Trable v ráji: Bude rozchod? Lele došla trpělivost, zanechala Vémolovi ostrý vzkaz

Trable v ráji: Bude rozchod? Lele došla trpělivost, zanechala Vémolovi ostrý vzkaz
Zdroj: archiv Lela Ceterová
+ Další 4 fotografie
Rozchod
Mezi Lelou Ceterovou (30) a Karlosem Vémolou (35) to nyní velmi vře. Novopečené mamince došla s MMA zápasníkem trpělivost. Na sociální síti mu zanechala ostrý vzkaz, který byl záhy smazán. Všichni už jen čekají, kdy oznámí oficiální rozchod.

Ještě před nedávnem se zdáli jako nejšťastnější pár na světě. Lela Ceterová porodila Vémolovi krásnou dcerku Lili a působili jako opravdu spokojená rodinka. Nyní ovšem nastaly trable v ráji. Vztah Karlose Terminátora Vémoly s Lelou Ceterovou zřejmě nebude tak růžový, jak si mnozí mysleli.

Známý bijec odcestoval do zahraničí s partou chlapů, kde si mají podle jeho slov pořádně máknout. Jenže právě tady nastal háček. Lela se dozvěděla něco, co zřejmě nikdy vědět neměla. Pod fotkou s partou chlapů zanechala otci její milované holčičky ostrý vzkaz.

"A ty dvě kurvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi si foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku... hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi a mě už došla trpělivost. Klamání už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy," napsala Lela pod fotku. Komentář však po několika málo minutách zmizel.

Mezi Karlosem a Lelou to vře už pěkně dlouhou dobu a podle ostrého komentáře Ceterové, ve kterém naráží na nevěru to pro Vémolu nevypadá vůbec dobře. Novopečenému otci začíná téct do bot. A vypadá to, že rozchod už je na spadnutí.

Pokud máte nějaké bližší informace o Adelině, napište nám na mail redakce@extra.cz

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy