Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Trable s Vémolou jsou vyřešeny? Lela Ceterová rozdávala úsměvy, na akci vypadala úchvatně

Lela Ceterová ukázala krásný úsměv.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/Jiří Masojídek/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Úsměv

Ačkoli by se zdálo, že Lela Vémola (33) nebude mít kvůli nedávnému výletu Karlose Vémoly do Thajska náladu chodit do společnosti, opak je pravdou. I když byl její partner natočen po boku vnadné blondýnky Lary, rozdávala influencerka úsměvy na všechny strany. Na společenské akci, kde se představovaly nové kosmetické produkty, se objevila ve slušivém outfitu, a jak se podařilo vyfotit redakci eXtra.cz, Lele to náramně slušelo.

Lela Ceterová ​navzdory událostem posledních týdnů září. Když se objevila na akci s názvem Infokrása, kde se předváděly nové kosmetické produkty, doslova oslnila všechny přítomné a vypadala naprosto bezstarostně. Jak se přesvědčili i redaktoři eXtra.cz, přišla už s dobrou náladou a rozdávala úsměvy ostošest.

Navíc dorazila v outfitu, který influencerce náramně slušel. Pro akci zvolila sukni a svršek bez výstřihu, čímž potvrdila svůj trend z poslední doby, kdy upouští od vystavování svých předností. A Lele to opravdu svědčí, vypadá mnohem lépe než kdy dřív! Až se zdá, jako by maminku dvou dětí nic netrápilo. Přitom loňský rok a začátek toho letošního pro ni nebyl zrovna dvakrát příjemný.

Další krize zažehnána?

Komplikace ve vztahu Karlose Vémoly a jeho manželky totiž zapříčinila aférka s mladou hvězdou pro dospělé Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane. Ta byla eXtra Hostem a sama v rozhovoru prozradila, jak se s Karlosem scházela loni v létě i v době kolem jejich svatby s Lelou, a mnoho dalších pikantností.

Poté to mezi manželi Vémolovými bylo trochu chladné, i když na sociálních sítích se snažili tvářit opačně a někdy až přehnaně předváděli spokojenou rodinku a starostlivého tatínka. V posledních měsících jim však vztah fungoval takřka bezchybně. Jenže pak přišla cesta na předzápasové soustředění do Thajska, kde byl Karlos zachycen na streamu slovenského influencera, jak procházel po ulici s blonďatou barmankou Larou z Brna. Zápasník tak po příletu měl Lele, která na něj čekala na letišti, určitě zase dost co vysvětlovat.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy