Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Továrna na peníze jménem Bastardi? Rytmus shrábl STATISÍCE za tři věty!

+ Dalších 53 fotografií
To byl kauf!
Z raperra se Rytmus (41) v běhu času proměnil spíš v byznysmena. A to pěkně mazaného. Když mu v roce 2010 nabídli roli bodyguarda v kontroverzním snímku Bastardi režiséra Tomáše Magnuska, který v něm zároveň ztvárnil hlavní roli, řekl si o neskutečný balík!

Kšeft je v Rytmusově (41) životě na prvním místě. Nejslavnější slovenský rapper dobře ví, jakou má jeho jméno sílu a nebojí se toho využít.

Když mu před osmi lety přišla nabídka na maličkou roli ve filmu Bastardi, bez které by vyzněl úplně stejně, neváhal svou cenu pořádně přestřelit. A vyšlo mu to.

V kontroverzním snímku Tomáše Magnuska, který vypráví o problémech v praktickém školství, se coby bodyguard Jana Šťastného objevil všehovšudy na pouhé 3 minuty. Během nich pronesl pouhé tři věty, ale inkasoval za ně astronomických 500 tisíc korun!

To jeho filmový šéf Šťastný na tom byl o poznání hůř. Jeho postava byla pro film zásadnější a obsáhlejší, ale za natáčecí den bral pouze 14 tisíc.

Kdo umí, umí. Rytmus není výjimkou. A po osmi letech vydělává ještě víc. Ocenit to umí zejména jeho o dvanáct let mladší přítelkyně Jasmina Alagič (29).

Mohlo by vás zajímat

Další články