Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Toužíte po hladké pokožce a odstranění chloupků? Testovali jsme pro vás různé produkty a výsledek je jednoznačný

Každá z nás zná ten problém s drsnou, zarudlou a nevzhlednou kůží po holení, že ano? Pokaždé si koupíte produkt, který podle kamarádky zaručeně funguje, ale v konečném důsledku je to opět k ničemu. Testovali jsme pro vás různé druhy holení, epilování či zastřihávání chloupků a výsledek?

1. IPL epilátor Braun Silk-expert je zázrak který pomocí IPL záblesků odstraní chloupky včetně kořínků a již po několika aplikacích omezí jejich růst. Hladkou pokožku si tak budete moci užívat podstatně déle. Intenzita IPL záblesků se sama reguluje podle toho, které místo na Vašem těle epilujete. Epilátor je totiž vybaven unikátním senzorem pleti, který pozná, zda epiluje světlou kůži v podpaží, na tříslech, anebo opálenou kůži jiných částí těla. Jediné mínus které jsem zaznamenala byla doba trvání. Nešlo to tak rychle a snadno jak jsem si představovala.

Hodnocení: 9/10

2. PURITY VISION – Bio Epil je depilační cukrová pasta, která se nahřívá a následně se používá jako depilační hmota. Spousta žen tvrdí, že je to ten nejvhodnější způsob s nejdelším účinkem. Ve skutečnosti je manipulace s hmotou dosti obtížná, pokud nemáte špejle, které by vám aplikaci usnadnily. Ohřev cukrové pasty je také obtížný, někdy je 30 vteřin v mikrovlnné troubě hodně, jindy málo, takže pozor na popálení. Ve výsledku je to celkem bolestivé, i když se na to dá zvyknout, nečekejte měsíce bez holení. Roste to sice pomaleji, za to trápení to nestojí. Tuhle depilační cukrovou pastu si můžete za pár korun vyrobit i doma.

Hodnotíme: 5/10

3. Veet – Silk and Fresh je depilační krém, který slibuje za málo peněz hodně muziky, a opak je pravdou. Tento produkt je nepraktický, nepříjemná vůně a opravdu nevzhledný efekt je jen zlomek. Krém nanesete na části kůže, kde se chcete chloupků zbavit, krém ale musí působit 5–10 minut, což je celkem dost. Poté použijete speciální škrabku a chlupy snadným způsobem odstraníte. Krém sice chloupky poškodí a odstraní, kořínky zůstanou! Takže pokud nechcete nohy, třísla nebo podpaží plné černých teček, tomuto produktu se vyhněte obloukem.

Hodnocení: 2/10

4. BABYLISS G960E IPL Kompaktní epilátor francouzského výrobce BaByliss má ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže se vám bude dobře držet a nevyklouzne vám z ruky. Celá jeho konstrukce je velmi lehká, díky čemuž se vám s ním bude opravdu dobře pracovat. Strojek se hodí pro jakýkoliv typ i barvu pokožky, protože nabízí automatický detektor fototypu kůže. Bezpečně odstraní až 90 % všech chloupků pomocí lampy Quartz Technology Lifetime, která vydá až 300 000 záblesků. Dopřejte si ten příjemný pocit z dokonale hladké pokožky – s novým IPL epilátorem BaByliss to nikdy nebylo jednodušší. Bohužel odstranění chloupků nebylo tak rychlé jak jsem si představovala. Velkou výhodou je nádstavec na odstranění chloupků z obličeje.

Hodnocení: 8/10

Související články

Další články