Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Toužili po ní snad všichni muži světa: Ona nyní řeší jenom jednoho, ten ji ale odmítá!

+ Dalších 13 fotografií
galerie
Poznáte dívku na fotografii? Jedná se o sexy herečku Angelinu Jolie (43), která je v posledních letech spojována především se svým bývalým manželem Bradem Pittem (55). Jolie už dávno nesbírá Oscary za hlavní role, spíše se srovnává v soukromém životě s tím, že po rozvodu s Bradem nemůže prázdné místo ve svém srdci ničím naplnit.

Od rozvodu této hvězdné dvojice uplynuly už více než dva roky. Angelina Jolie byla od svého mládí, kdy se začala objevovat na filmových plátnech, považována za sex symbol. V posledních letech se o ní ale píše spíš jako o anorektičce, která vypadá nezdravě a měla by se najíst. Je dost možné, že trápení, které po rozvodu s Pittem prožívá, se promítá na její postavě.

Angelina v sobě už evidentně nevydržela držet tajemství, o kterém veřejnost dlouho nevěděla. Server thesun.co.uk informoval o tom, že se zdroj z hereččina blízkého okolí nechal slyšet, že by Angelina chtěla rodinu opět stmelit.

Brad prý ale o návratu k matce svých dětí nechce slyšet a tuto životní etapu pokládá za uzavřenou. Kvůli dětem spolu prý bez problémů komunikují. V otázkách znovuvzkříšení jejich lásky si ale asi neporozumí.

Brad už má totiž údajně v srdci jinou ženu. Podle informací z posledních měsíců by měl udržovat vztah s herečkou Charlize Theron (43), která je jednou z největších Angeliných nepřátel.

Mohlo by vás zajímat

Další články