Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Touží předvádět erotické prádlo! Česká Miss Lea Šteflíčková promluvila o budoucnosti

Lea Šteflíčková jako Česká Miss 2018.
Zdroj: Facebook.com, Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Dvacetiletá brunetka Lea Šteflíčková se v sobotu večer stala Českou Miss 2018. Od 13 let dělá modeling a je pro něj předurčená. Má životní sen, chtěla by předvádět erotické prádlo por Victorias's Secret. "Čtenářům eXtra.cz děkuji za podporu. Jsem ráda, jak to v sobotu dopadlo," uvedla pro eXtra.cz sympatická dívka.

Lea Šteflíčková se 2. června 2018 stala vítězkou soutěže Česká Miss 2018. Porazila Janu Šiškovou a Terezu Křivánkovou. Lea Šteflíčková pochází z Ústí nad Labem. Narodila se roku 1998. Její matka žije ve Španělsku, Leu vychovávali prarodiče.

Od 13 let se Lea Šteflíčková věnuje modelingu. Pracovala v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku. Lea je 181 cm vysoká a má míry 86 – 62 – 94.

Za své tělo se nikdy nestyděla. Ráda se předvádí. V kariéře modelky ji podporovala její maminka. "Už od malička mě k tomu vedla moje mamča, která ze mě chtěla mít modelku, proto jsme od 4 let chodily na castingy. Občas se v tom vyžívá víc, než já. První focení jsem dostala v pěti letech, to bylo pro Angličany na oblečení. Celá rodina mě v tom podporuje. Mamča i děda za mnou byli v Japonsku a děda dokonce dvakrát. Můj sen je dostat se jednou do Victoria’s secret. Jelikož to beru jako svoji práci, tak bych se chtěla modelingu věnovat naplno, uvedla pro Blogerky krásná Lea.

Hledači talentů na nové České Miss obdivují hlavně dlouhé nohy. Není to typická kráska, ale má laškovný pohled, připomíná takovou rajcovní veverku.

Diváci nás upozorňovali na to, že Lea má křivé spodní zuby. Ale to dnes už nikomu nevadí, stačí si vzpomenout na Jitku Válkovou (dnes Boho). Ta se stala vítězkou České Miss 2010, i když měla upíří zoubky.

Lea je prostě zajímavý typ ženy. Není to žádná kráska z pohádky, ale sebevědomá rošťanda a mužské části redakce eXtra.cz se moc líbí. A jak se líbí vám?

Související články

Další články