Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Touží po sobě? Jan Bendig si do Tuniska vzal sladkou Mirku Pikolovou!

+ dalších 11 fotografií
Natáčení nového klipu Jana Bendiga a Markéty Konvičkové se neobešlo bez slz. Bývalá finalistka České Miss Mirka Pikolová se po návratu z Tuniska, kde videoklip vznikal, rozešla se svým přítelem a vítězem Muže roku 2016 Josefem Kůrkou.

Odjela zamilovaná a šťastná, zpět se ale s úsměvem na tváři nevracela. Mirka Pikolová, která před časem odstoupila ze soutěže Česká Miss, se krátce po návratu z Tunisu, kde natáčela klip s Janem Bendigem, rozešla s přítelem Josefem Kůrkou. S tím sice randila jen několik dní, rozchod ji ale dost vzal.

Kůrka údajně na Mirku dost žárlil a pár se proto často hádal. Mohl za to snad společný čas u moře s Bendigem?

Bývalý finalista pěvecké soutěže Superstar byl totiž první láskou Pikolové a modelka pro něj má dodnes slabost, ačkoli jeho srdce patří snoubenci Lukáši Rejmonovi. „Jsme si hodně blízcí. Honzík je pro mě úžasný kamarád a člověk,“ uvedla dokonce Pikolová krátce po návratu z Tunisu, kde točila několik odvážných scén, ale i taneční číslo u bazénu.

Mohlo by vás zajímat

Další články