Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Touží po něm desítky dívek! Tonda z MOSTU! přiznal, že mu role změnila život

+ Dalších 31 fotografií
Ve fenomenálním seriálu MOST! si zahrál roli Tondy. A jeho herecký výkon nenechal nikoho z diváků chladným. Zejména dívky ocenily, jak se před kamerou vžil do role syna Luďana. Řeč je o talentovaném Filipu Františku Červenkovi, který poskytl eXtra.cz rozhovor třeba o tom, že zažívá nadsázkou řečeno "ženské šílenství".

Unikátní projekt MOST! vyšvihl do povědomí lidí řadu začínajících herců, jedním z nich je i mladý herec Filip František Červenka, který ztvárnil slušného puberťáka Tondu. Pro eXtra.cz promluvil o tom, jak se mu hrálo s mnohem zkušenějšími kolegy, ale třeba i jaké bylo loučení se seriálem, když celý štáb se sjel na poslední díl do věhlasné Severky v Mostě.

„Loučení se seriálem jsem si hrozně užil. Vůbec jsem netušil a ani si nepředstavoval, že dorazí tolik lidí,“ řekl eXtra.cz seriálový Tonda a pokračoval o tom, že obsazení do seriálu mu přineslo popularitu zejména mezi ženami. „Psalo mi hodně holek, že by se se mnou chtělo setkat. Bohužel ale teď nemám čas kvůli škole.“

Mladý herec se netajil ani tím, že celou dobu sledoval zkušenější kolegy, kteří ho na place uchvátili svým talentem. „Nejvíce se mi líbil Martin Hofmann, tedy Luďan, a Michal Isteník, který si zahrál Edu,“ dodal Červenka s tím, že věří v další roli, která ho v herectví posune dál.

Související články

Další články