Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Touhle grimasou Harryho dostala: Meghan Markle musí být v posteli pořádná dračice

Meghan Markle musí být v posteli pořádná dračice.
+ Dalších 54 fotografií
Je součástí královské rodiny teprve měsíc, ale to pro Meghan Markle (36) není žádnou překážkou. Skamarádila se s královnou Alžbětou (92), po jejímž boku pendluje po Velké Británii, a zamiloval si ji i princ Charles (69). Vévodkyně ze Sussexu však není žádná světice. Nedávno nechtěně ukázala, jak vábí Harryho k postelovým hrátkám.

Při pohledu na Meghan Markle se nejednomu muži honí hlavou myšlenky, za které by schytali od královny Alžběty pár facek. Ale ani vévodkyně ze Sussexu není žádná jeptiška!

Meghan má za sebou coby bývalá herečka docela peprnou minulost. V práci se nevyhnula ani hodně peprným scénám. Vsadíme se, že princ Charles je má doma v šuplíku na videokazetách. Ani nechceme domýšlet, k čemu je používá, když jde Camilla (70) na nákup.

Princ Harry si zkrátka uměl vybrat a veřejné vystupování Meghan je toho denně důkazem. Nedávno hledáčky fotoaparátů zachytily její hodně svůdné grimasy, a tak už se nedivíme, že je Harry z americké rodačky úplně paf.

Teď už nemůže být pochyb, že v ložnici urozených novomanželů to musí být pořádná divočina!

Mohlo by vás zajímat

Další články