Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Touha po plném výstřihu zvítězila: Miss Kokešová překonala strach a šla pod kudlu

Karolínu už drobná ňadra přestala bavit.
Zdroj: Archiv Karolíny Kokešové
+ Dalších 5 fotografií
plastika
Druhá česká vicemiss 2019 a vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová (24) šla dobrovolně pod kudlu. Už ji nebavila její drobná prsa, a tak se rozhodla pro plastiku. Jak sama přiznala, žádnou radikální změnu podstoupit nechtěla. S plastickým chirurgem se dohodla na velikosti číslo 2. Karolína, která si na Instagramu říká Kokinečka, se tak konečně dočká plnějšího dekoltu ve výstřihu.

Krásná Karolína podstoupila plastiku prsou už v pondělí a nyní se z operace zotavuje. Ve svých stories přiznala, že pooperační bolest není zrovna procházka růžovým sadem, nicméně se to dá vydržet. Holt pro krásu se musí trpět, jak praví staré pořekadlo.

Toužila po výstřihu

"Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, že si nechám udělat nová prsa. S panem doktorem jsme se domluvili na anatomických kapkovitých implantátech 250 mililitrů," svěřila se na sociální síti před operací.

Karolína získala titul světové soutěže krásy Miss Global už začátkem roku a větší prsa k tomu nepotřebovala. Nyní se ale rozhodla, že si chce konečně užívat pocitu, že má do výstřihu co dát.

"Pro zákrok jsem se nerozhodla kvůli nějakému komplexu. Naopak jsem nenosívala často ani podprsenky a nijak mě má malá prsa neobtěžovala. Nicméně s věkem jsem dozrála k tomu, že se mi prsa na ženě velmi líbí a že bych si ráda někdy dopřála nějaký výstřih, což jsem kdysi nemohla," prozradila pro web super.cz

Krása někdy bolí

Kromě bolesti se musela miss vyrovnat i se zavedením kanyly. "Jsem černá ovce rodiny, i když pocházím z rodiny lékařů, nenávidím krev, bojím se toho, omdlévám, když mi ji berou," prozradila na sebe kráska, která věří, že se jí větší prsa budou hodit i v její práci, například pro focení plavek.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy