Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Touha po penězích je stála práci: 12 celebrit, které byly vyhozeny kvůli obřím nárokům

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
fotogalerie
Je známo, že herci, kteří se podílejí na úspěšných seriálech, často dostávají se stoupající popularitou a sledovaností i více peněz. S návrhem na zvýšení platu obvykle přicházejí samotná studia, často se ale stává, že si herci řeknou o zvýšení sami. Pokud mají zaměstnavatelé pocit, že jejich požadavek není oprávněný a nemůžou mu vyhovět, čas od času dojde i ke konfliktům a rozvázání spolupráce. Podívejte se, které hvězdy chtěly víc, ale nakonec neměly nic.

Peníze jsou v showbyznysu horkým tématem a pochopitelně jsou pro herce tím nejdůležitějším. Obdivem si střechu nad hlavou ani jídlo nezaplatí. Dnes už nejsou situace, kdy si herci říkají o nesmyslná zvýšení platů a vydobývají si ho radikálními způsoby, nikterak výjimečné.

Některým umělcům stoupne sláva do hlavy, jiní si zkrátka myslí, že za dobře odvedenou práci v seriálu či filmu s dobrou sledovaností mohou dostat víc, než kolik mají na výplatní pásce momentálně. Pokud mají studia pocit, že si zvýšení platu herci zaslouží, také ho dostanou. Pokud ne, dochází ke konfliktům.

Takové konflikty jsou běžnou záležitostí například u dobře známých a nekonečných zahraničních kriminálek. Ty diváky baví, vysílají se často i dlouhá léta a herci pak mají pocit, že by měli dostat víc peněz. Často si to myslí oprávněně, jen nadřízení jsou proti.

Vyhazov

Pokud herci požádají o zvýšení platu a není jim vyhověno, často se stává, že se rozhodnou svou práci na daném projektu ukončit. Občas jednoduše dají výpověď, jindy si zkusí větší peníze vydobýt poněkud zvláštním způsobem. Podívejte se v galerii na herce, které touha po větších penězích stála místo.

Související články

Další články