Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Touha po penězích a slávě stojí Dominiku Myslivcovou majlant. Myslí si, že je hvězda, ale je všem pro smích

Dominiku úsměv přešel.
+ Další fotografie
Na každého jednou dojde a teď si to slízne i Barbie Dominika Myslivcová (21), které tak trochu sláva stoupla do hlavy a myslí si, že je hvězda první velikosti. Proto se nebála a vsadila se o pár tisíc s kamarády, že její nová písnička bude hit. Jenže to vypadá, že se blogerka pěkně přepočítala a bude muset platit.

O co teda jde? Proč si Dominika byla tak jistá? Nedávno světlo světa spatřil její singl Bez tebe a milovnice růžové barvy si myslela, jak ta čísla ve sledovanosti budou nahoru šplhat sama. Tak se nebála vsadit s pár přáteli, že její videoklip k 1. červnu dosáhne aspoň 350 tisíc zhlédnutí.

Ale vypadá to, že jí zůstanou jen oči pro pláč a ještě bude o pár tisíc chudší. Sice má ještě jeden den k dobru, ale přeci jen už ta sledovanost stoupá velmi pomalu a v tom Dominice nepomůže ani početný fanclub.

Evidentně jí blížící se porážka pořádně pije krev. Bude totiž k smíchu, protože přestřelila. Pravdu budou mít ti, co o ní stále tvrdí, že je jen bloncka s nosánkem nahoru. Tak jí ten hřebínek hodně rychle spadne.

Na videoklip, který tak potupí Myslivcovou, se sami můžete podívat ZDE:

Mohlo by vás zajímat

Další články