Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Touha po miminku jí pomohla k nemyslitelnému: Z nenasytné velryby se vyloupla pohledná žena!

Bývala gigantická, ale zatoužila po miminku. Jak žena zhubla?
Zdroj: Profimedia.cz
Když je správná motivace, dokáže člověk cokoliv! Dokonalým příkladem je příběh Alyson Syms (36) z Anglie, která toužila po miminku. Na těhotenství byla příliš obézní. Měla takovou nadváhu, že spíš než zástupkyni něžného pohlaví připomínala dravou velrybu, jež se vrhne na všechno jídlo v dosahu. A tak si jednoho dne řekla dost!

Šikanu, která ji po většinu života provázela, by ještě přežila. Největší rána ale přišla, když jí lékaři řekli, že nemůže otěhotnět. I kdybychom chtěli být sebevíc citliví, nedá se říct nic jiného, než že na miminko byla až moc tlustá. Angličanka Alyson Syms ale po dítěti odjakživa toužila, a tak se ohodlala k razantní změně životního stylu.

A povedlo se! Alyson v té době vážila bezmála 150 kilo, ale chtíč po založení rodiny byl tak silný, že zvládla shodit, a to díky cambridgeské dietě. Zhubla přes polovinu své váhy a dnes váží 63 kilo, což je na ženu, které táhne na čtyřicet, tak akorát.

Hubnout se Alyson snažila během patnácti let nesčetněkrát, ale teprve správný impuls jí ve snaze zbavit se špeků úspěšně pomohl. Nedá se říct, že je teď jako tyčka. Každopádně z obézní koule, před kterou bralo nohy na ramena i vlastní zrcadlo, se stala sympatická a pohledná žena, jež se už nemůže dočkat miminka.

Související články

Další články