Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Touha po dokonalosti? Životní styl manželů Berdychových připomíná reklamu na štěstí

Touha po dokonalosti? Životní styl manželů Berdychových připomíná reklamu na štěstí
Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
Inspirace
Ester (27) a Tomáš Berdychovi (33) jsou párem snů. I když jsou už nějakou dobu svoji, rodinu zatím neplánují a mají pro to pochopitelné důvody. Komu by se chtělo opustit životní styl, který oba nyní razí? Modelka a tenista o svá těla pečují, jak jen to jde, a tak jsou inspirací pro ostatní, kteří by si přáli vypadat jako z reklamy.

Příležitostná modelka Ester Berdychová je opravdu posedlá zdravým životním stylem. O své tělo pečuje hodně a ráda. Manželka známého tenisty neustále cvičí a dodržuje striktní jídelníček. Minulý rok byla dokonce fanoušky podezřívána z anorexie nebo bulimie

Fotky její vyhublé postavy se už líbily málokomu, nicméně Ester měla pro škarohlídy jasnou odpověď. „Člověk nepotřebuje slyšet jen pochvalu, spíše bych chtěla, aby měly ženy více motivace a chuti do cvičení, a ne řešit, jestli někdo trpí tak závažnou nemocí, jako je anorexie či bulimie,” bránila se tehdy modelka.

Zdravým životním stylem nakazila zřejmě i svého manžela, se kterým na Instagramu ztělesňují reklamu na štěstí. Oba se pravidelně hýbou, jedí zdravě a také dost cestují - prostě životní styl, který by jim mohl leckdo závidět.

Oba dva se ve zdravém způsobu stravování podporují, dokonce společnými silami po ránu vyrábí zelené smoothie, k večeři Ester volí výhradně dietní maso se zeleninou a o Vánocích peče fitness cukroví.

U této dvojice holt platí pořekadlo Komu se nelení, tomu se zelení. Oba vypadají skvěle!

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy