Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Touha po dítěti nezná hranic! Kris Jenner (61) nabídla Kim, že své dceři dítě porodí!

Co byste jim na to řekli?
+ Dalších 23 fotografií
O rodině Kardashianek je známo, že je tak trochu ulítlá a pro slávu a publicitu by všichni šli světa kraj. Zatímco jejich seriál letos vehementně strádá na číslech, máma Jenner usilovně vymýšlí, jak jinak se zviditelnit. A do karet jí nahrála Kimina touha po třetím dítěti.

Kim má kromě velkého zadku s celulitidou také dvě děti s manželem Kanyem Westem. Jenomže to je podle ní málo. Chtěla by další! To jí ale doktoři zakázali. Již při prvních dvou těhotenstvích totiž měla velké komplikace. Při druhém porodu byly tak velké, že se lékaři shodli, že třetí těhotenství by nemusela přežít.

A to byl moment, kdy se do hry nebála vstoupit Kris Jenner, máma a manažerka rodiny. Nabídla Kimi, že jí dítě odnosí a porodí. Ve věku 61 let by neváhala provést tak velkorysé gesto! No řekněte, není to dobrota sama ta jejich máma? Jestli to nakonec klapne, zatím není známo, ale pokud ano, dosáhne tahle familie nového levelu bizarnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články