Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Toto si Karel Gott vážně přál? Ivana Gottová konečně sdělila, kde bude mít Mistr hrob

Toto si Karel Gott vážně přál? Ivana Gottová konečně sdělila, kde bude mít Mistr hrob
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
Poslední rozloučení
Vždy veřejně říkal, že by chtěl být pohřben na Plzeňsku v hrobě s rodiči. Uvažovalo se také o Vyšehradě. Vše je nakonec jinak. Ivana Gottová (43) konečně oznámila, kde Mistr bude navěky odpočívat. Gott zůstane v Praze. Ivana tvrdí, že to bylo jeho přání.

"Drazí příznivci mého manžela, touto cestou vám všem ze srdce děkuji za veškerá vyjádření soustrasti, která jsme od vás v uplynulých týdnech v tak velkém počtu obdrželi a stále dostáváme. Vaše slova podpory jsou pro naši rodinu, v těchto nesmírně těžkých časech, velkým povzbuzením," promluvila Ivana Gottová (43) k veřejnosti.

"Také bych vám ráda oznámila, že na přání mého manžela bude místem jeho odpočinku hřbitov na pražských Malvazinkách. Přál si odpočívat tam, kde prožil velkou část svého života, kde to měl rád a kde se cítil doma. Věřím, že vy, kteří jste ho měli rádi, si cestu k němu vždy najdete. Až to bude aktuální, ráda vám sdělím konkrétní místo," dodala paní Ivana na oficiálním webu.

Když Gott ve věku 80 let podlehl zákeřné nemoci, tak se okamžitě začalo spekulovat, kde bude pohřben. Hodně se hovořilo o tom, že ostatky slavného zpěváka budou uloženy v Újezdu u Svatého Kříže. Tedy v místě, o kterém hodně mluvil a kde také mají hrob jeho rodiče.

Mnozí fanoušci tvrdili, že muž Gottových kvalit a jeho velikosti by měl odpočívat na Vyšehradě. On sám ale o tomto místě nikdy nemluvil.

Fanoušci tedy nakonec věří, že paní Ivana nakonec rozhodla tak, jak by si velký umělec přál.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy