Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Toto není Týnuš Třešničková! Její sestra má absolutní šmrnc

Zdroj: Instagram
+ Dalších 56 fotografií
KRÁSNÁ SESTRA
Týnuš Třešničková alias Kristýna Třešňáková se pomalu vrací do života po bolestivém zážitku, kdy v istanbulské restauraci ji zasáhl oheň a popálil ji na téměř pětatřiceti procentech těla. Její pozice ve světě blogerů dlouho neobsazená nezůstala. Zatímco ona si naordinovala klid, její mladší sestra si užívá slávy a zájmu o svou osobu. A dokonce se pyšní hodně žhavými snímky.

Obě sestry jsou aktuálně na filmovém festivalu ve Varech. Ovšem ani tam nelení... Na svých Instagramech zásobují fanoušky momenty ze svých životů. Mladší sestra Týnuš díky úspěchu své starší sestry nasbírala slušnou základnu fanoušků.

Mladší Martinu totiž jenom na Instagramu sleduje přes sto tisíc lidí a rozhodně se dá mluvit o tom, že brzy bude stejně úspěšná jako její sestra. Obě dívky si vyrazily ještě se svou maminkou do Karlových Varů, kde se těší přízni fanoušků, ale i tamní pohostinnosti.

Z Týnušiny mladší sestřičky Martiny Třešňákové roste sexy kočka, o tom svědčí snímky v galerii. Přesto je na téhle holce znát, že o skromnost ji vzrůstající sláva nepřipravila. Půvabné sestry by si koneckonců ani nemusely konkurovat. Kdyby čas od času natáčely spolu, určitě by přilákaly další tisíce zvědavců. A to v době, kdy se každé zhlédnutí počítá, není málo!

Související články

Další články