Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Toto není Perkausová! Dvojnice si troufá nahradit známou moderátorku

Nikola Nejedlíková a Eva Perkausová. Poznáte, která je která?
+ Dalších 15 fotografií
Žádná hvězda nezáří věčně (snad kromě Karla Gotta). A když máte pověst všelijakou, tak se musíte obávat, že vás třeba jednou někdo nahradí. Sexy blondýny jsou pořád v módě a televize na nich staví. Ale je těžké najít někoho, kdo nedělá kariéru přes postel. Možná tu jednu chytrou krásku konečně máme. Kdo to je?

Nikdo nemůže popřít, že Eva Perkausová je pěkná ženská. I zatvrzelý gay by si možná dal říct. Na druhou stranu víme, že vzhled není všechno. Blondýnka s nevinným úsměvem je totiž pořádný ďáblík, který rád střídá chlapy. Navíc její pověst je značně pošramocená. Přeci jen těch bohatých a zadaných chlapíků v jejím životě už bylo na jednu rodinnou televizi dost.

Eva vždy zajímali bohatí pánové, chuďasové ji nikdy moc nebavili. Teď tu máme její dvojnici, která je mladá, krásná a svůdná… A nemá tak bohatou postelovou historii.

Dvaadvacetiletá Nikola Nejedlíková se na mediální scéně zatím objevovala velmi sporadicky. Ovšem v zákulisí se začíná šuškat, že tuhle holku bude mít kamera hodně ráda. Kamerové zkoušky jsou televizním základem. Pokud Nikola bude na obraze vypadat dobře, má před sebou velkou kariéru. Pak by se dalo uvažovat i o velké „blonďaté“ rošádě.

Nikola na sobě hodně maká, učí se nové věci a po zadaných chlapech netouží. Tak uvidíme, co se v jejím profesním životě bude dít.

Mohlo by vás zajímat

Další články