Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Toto nejsou fotky pro každého! Takhle vypadá POROD BEZ CENZURY

Fotografie jsou velmi silné.
+ Dalších 6 fotografií
Porod je velmi intimní a pro některé ženy velmi bolestivý. To, co ale přijde hned po narození potomka, se nedá s ničím srovnat. Mezinárodní asociace profesionálních fotografů ukázala nejsilnější fotky za rok 2017, na kterých máte možnost vidět kouzlo zrození.

Porod je velmi intimní věcí a každá žena ho prožívá jinak. Jde ale o velmi silný zážitek, na který žádná matka do smrti nezapomene. Mezinárodní asociace profesionálních fotografů ukázala nejsilnější fotky za rok 2017, na kterých můžete vidět kouzlo zrození a ženy v těch nejintimnějších situacích.

Fotografie jsou opravdu překrásné. Ženy se nechaly vyfotit přímo při porodu nebo těsně po něm. A vidět na nich můžete úplně vše! Lásku, štěstí, ale i bolest. Někdy se to prostě do porodnice nestihne a žena musí rodit třeba v autě.

Na fotografiích vidíte i děti hned po porodu ještě s krvavým pruhem na čele nebo miminka, která si užívají svoji první koupel. Syrové zachycení okamžiku zrození ale není pro každého. Fotografie jsou opravdu silné. Podívejte se na ně do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články