Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Toto na pohřbu Dana Nekonečného (†52) nikdo nečekal: Co udělala jeho sestra a přítelkyně?

+ Dalších 28 fotografií
SMUTEČNÍ VESELÍ
I když je odpoledne čeká jeden z nejtěžších životních okamžiků, kdy budou na poslední cestě vyprovázet svého milovaného nebožtíka, pozůstalí po Danu Nekonečném se od rána smějí, až se za břicho popadají. „Slzy přijdou na řadu později, teď se smějeme,“ potvrdila eXtra.cz zpěvákova životní družka.

„Mám tu sestru, neteře a dceru. Říkáme si humorné příhody s Daníčkem, takže je tu velká legrace. Snídali jsme a měli se u toho moc dobře. Smích nám moc pomáhá, i když pláč určitě taky přijde,“ přidává.

Ta také vyvrací fámy o smutečním průvodu.

„Lidé se mě ptají, kam se do něj mají přidat. Žádný ale není, jedeme auty od Danova domu v Řeporyjích. Bude jízda ke krematoriu. Auta ozdobíme slunečnicemi a podobně. Na Nově rovnou ale říkali, že budou alegorické vozy, dívali jsme se na to nevěřícně,“ směje se Zuzana Kardová.

Na pohřbu, který začíná ve čtvrt na tři v obřadní síni krematoria v pražském Motole, bude řečnit Miloš Pokorný z Těžkýho Pokondra, který od pozůstalých taky dostal několik set fotek ze života Dana Nekonečného, aby se na svou roli dokázal lépe připravit.

Mohlo by vás zajímat

Další články