Lukáš Zachara alias Zachy (12) má momentálně na svém YouTube kanálu přes 130 000 odběratelů a každým dnem číslo roste. Začal opravdu v mladém věku a dokázal, že YouTube není jen o tom kolik ti je, nebo odkud jsi. Začít prostě můžeš kdykoliv a hlavně kdekoliv.

Pokud si myslíte, že Zachy je typické dítě dnešní doby a zajímá ho pouze internet a věci kolem něj, jste na velkém omylu! Zachyho otec je myslivec, a tak tak tento mladičký Youtuber byl od mala veden k přírodě a tatínek by si přál, aby myslivecký koníček po něm jednou převzal. To nemění nic na tom, že oba rodiče chápou, že Lukáše baví internet a nechtějí mu stát v cestě. Vždyť podle odborníků vydělává cca 30 000 korun měsíčně, což jsou pro dvanáctiletého klučinu velmi slušné peníze.

Zachyho YouTube kanál je výjimečný a to z důvodu, že Zachy je jediný kluk na českém YouTube, který točí Houly, Vlogy, DIY a další. Radí fanouškům, co se nosí, kde sehnat super cool nové oblečení a podobně. Jelikož tento druh videí není tak častý u kluků, tak to Zachy od haters pořádně schytává. Hateři mu píšou nenávistné komentáře a spousta z nich o něm tvrdí, že je gay.

Tento školu povinný Youtuber je na svůj věk ale natolik vyspělý, že tyhle komentáře s ním už absolutně nic nedělají. Tvrdí, že hateři ho ženou dopředu.

Pokud tomuhle mladému a talentovanému Youtuberovi fandíte, můžete se s ním už brzy potkat osobně. Je totiž jednou z tváří, kterou můžete vidět na festivalu Ynspirology, který se bude konat 24. – 25. června v Metropoli Zličín.