„Přijde mi, že poslední dobou natáčí filmy pro dospělé hodně Rusek. Štve mě to! Kvůli nim my, dívky v Česku, přijdeme o plno práce. Ať si točí v Rusku, a ne u nás v Česku. Tady je naše práce!“ vyjádřila se známá porno rajda na svém Facebooku. Že by dal někdo přednost nějaké chladné Rusce před Lady Dee? To asi ne!

Ale co Drahomíru tak brutálně pohoršilo? Nevybírají si snad produkční společnosti herečky samy? A nejezdí náhodou i některé Češky točit do zahraničí? Například do Německa, Maďarska, dokonce USA a jinam? Češky by tedy také mohly krást práci zahraničním herečkám. Je to spíše o tom, co chce klient a co žádá divák.

Rusky jsou podle všech průzkumů jedny z nejžádanějších a nejkrásnějších žen světa. Tedy alespoň do určitého věku, než se promění v obtloustlé Marfuši. Chlapy na nich rajcuje jejich nepřístupnost a krása. Je to jednoduše tvrdý boj a konkurence je v tomto oboru tak veliká, že nelze nějak rasově či národnostně genderovat. Je to prostě honička, být v něčem jednička.

Ale v honičkách je Lady Dee docela zdatná, takže její starosti o nedostatek práce jsou naprosto zbytečné. Ta se nemusí bát ani černošek z Namibie jako konkurence.

TOTÁLNĚ ROZPÍCHANOU LADY DEE NAJDETE ZDE!