Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Toto je mladý Chaplin! Podívejte se unikátní na fotky, které psaly historii

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
historie
Některé staré fotky vyvolávají silné emoce i po letech. Tady jsou snímky, které znají jako víno. Připravili jsme pro vás fotogalerii, která vás bude bavit. A také poznáte dávno zmizelou historii.

Fotografie jsou určeny k tomu, aby zachytily jedinečnost okamžiku - oslavy narozenin, svatby, setkání s přáteli a podobně. Patnáctka fotografií, které naleznete v galerii, je jiná. Tyto fotografie totiž zachycují určitý moment v celkem nedávné historii, který je dnes naprosto neopakovatelný.

Zachycují tehdejší náladu, atmosféru a několik z nich až děsivě bez obalu ukazuje, jak moc odlišná byla doba jen před pár desítkami let. Počínaje fotkou matky s dítětem sledující test atomové bomby, konče fotografií zachycující vylévání alkoholu během prohibice, všechny vám tak trochu naženou husí kůži.

Jistě vás zaujme také to, že v roce 1924 použili hrocha místo koně. Co by na to dnes řekli ochránci zvířat? Unikátní je také snímek Charlie Chaplina z roku 1916, tehdy mu bylo 27 let. V roce 1944 byl vyfotografován voják, který se s kozou dělí o banány. Unikátní je také snímek z testování neprůstřelné vesty. To se psal rok 1923. Tak můžete začít prohlížet.

Související články

Další články