Největší úplněk od roku 1948 bude zářit nejjasněji v neděli v noci a v pondělí brzy zrána. Hlavně citliví a emočně nestabilní lidé by si měli dát na vliv Měsíce enormní pozor. Listopadový úplněk je tak silný, že jeho vliv je možné pociťovat několik dnů před samotným úplňkem.

Cítíte se unavení, otrávení nebo naopak vyhledáváte hádky a konflikty? To všechno může mít na svědomí měsíční fáze. Mnoho jedinců se dnes v noci ocitne na rozcestí. Někteří udělají závažné rozhodnutí, kterého mohou litovat. Jiní se ze dne na den vykašlou na práci a odstěhují se třeba na druhý konec světa. Opustí své blízké, odejdou od rodiny a nebo budou dokonce uvažovat, že pozemský život ukončí definitivně! Dnešní noc je opravdu kritická. Na co je tedy důležité si dnes dát pozor?

  1. Pokud máte problémy s partnerem nebo v rodině, nesnažte se je vyřešit dnes v noci! Není to dobrý nápad. Může se stát něco, co už pak nepůjde vrátit. A rozhodně se nehádejte s partnerem v kuchyni. Protože v kuchyni bývají kuchyňské nože!
  2. Jestli se sami necítíte v pohodě a bezpeční, zůstaňte hezky v posteli, dejte si na uklidněnou sklenku vínka nebo čaj. Říká se, že při úplňku se probouzejí démoni. Jenže ty nejsilnější démony nosíme ve svém nitru. Nenechte se jimi ovládat! Závažná rozhodnutí odložte o pár dnů! A hlavně nikomu nic neslibujte a nepodepisujte!
  3. Právě tato noc je ideální pro zrození nového duchovního života. Máte pocit, že vás něco tíží tak mocně, že už nevíte, jak dál? Právě dnes v noci můžete povstat z popela jako bájný fénix. Jen je nutné ty šílené tlaky vydržet do rána a přežít tuto magickou noc.