Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Úplněk a pátek 13. se sešly: Tyto 3 věci dnes rozhodně nedělejte

Zdroj: Twitter
Úplněk
Dávejte si pozor na tuto magickou noc! Hlavně lidé, kteří vědí, že jejich psychika je labilní, by si na úplněk měli dávat opravdu velký pozor. Sílu Měsíce není dobré podceňovat. Navíc dnes je pátek 13. Tak pozor na sílu tohoto magického dne.

Hlavně citliví a emočně nestabilní lidé by si měli dát na vliv Měsíce enormní pozor. Přicházející úplněk je tak silný, že jeho vliv je možné pociťovat několik dnů před samotným úplňkem.

Cítíte se unavení, otrávení nebo naopak vyhledáváte hádky a konflikty? To všechno může mít na svědomí měsíční fáze. Mnoho jedinců se dnes v noci ocitne na rozcestí. Někteří udělají závažné rozhodnutí, kterého mohou litovat. Jiní se ze dne na den vykašlou na práci a odstěhují se třeba na druhý konec světa. Opustí své blízké, odejdou od rodiny a nebo budou dokonce uvažovat, že pozemský život ukončí definitivně! Dnešní noc je opravdu kritická. Na co je tedy důležité si dnes dát pozor?

1. Pokud máte problémy s partnerem nebo v rodině, nesnažte se je vyřešit dnes v noci! Není to dobrý nápad. Může se stát něco, co už pak nepůjde vrátit. A rozhodně se nehádejte s partnerem v kuchyni. Protože v kuchyni bývají kuchyňské nože!

2. Jestli se sami necítíte v pohodě a bezpeční, zůstaňte hezky v posteli, dejte si na uklidněnou sklenku vínka nebo čaj. Říká se, že při úplňku se probouzejí démoni. Jenže ty nejsilnější démony nosíme ve svém nitru. Nenechte se jimi ovládat! Závažná rozhodnutí odložte o pár dnů! A hlavně nikomu nic neslibujte a nepodepisujte!

3. Právě tato noc je ideální pro zrození nového duchovního života. Máte pocit, že vás něco tíží tak mocně, že už nevíte, jak dál? Právě dnes v noci můžete povstat z popela jako bájný fénix. Jen je nutné ty šílené tlaky vydržet do rána a přežít tuto magickou noc.

Související články

Další články