Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Toto je Hrdličkova životní trefa! Kolik milionů přitáhne nevěsta Plíšková do rodinného rozpočtu?

Michal Hrdlička je určitě hodně zamilovaný.
Zdroj: archiv
+ Dalších 43 fotografií
GLOSA: Michal Hrdlička (29) má hned několik důvodů k radosti. Minulý týden se oženil se svojí dlouholetou láskou Karolínou Plíškovou (26). Kromě velké lásky, kterou půvabná tenistka jistě nešetří, přinese do vztahu také pěkně tučné konto. Finanční propast mezi Karolínou a Michalem je velmi znatelná. Na druhou stranu Hrdlička je ten, který dělá tenistce manažera, a tudíž drží kasu. Jak moc si ale bývalý moderátor polepšil?

Michal Hrdlička se poznal s Karolínou Plíškovou v roce 2015 na party, kde talentovaná tenistka oslavovala titul po vítězství nad Ruskem. V té době měla mezi dvojicí přeskočit pomyslná jiskra a oba dva se začali scházet.

V prvopočátcích se ale nejednalo o opravdový vztah, spíše to bylo takové randění a oťukávání. Tuhle teorii potvrdil bývalý moderátor Sportovních novin svým chováním před dvěma lety v Karlových Varech.

Na filmovém festivalu totiž nenechal v klidu snad jedinou sukni, která tam byla a choval se jako smyslu zbavený kanec. Na druhou stranu tahle eskapáda vztah Hrdličky a Plíškové utužila. I když se Karolína ze začátku trochu cukala a hrála uraženou, nakonec vzala hřebce Hrdličku na milost.

Od té doby jsou do sebe zamilovaní až po uši a minulý rok v srpnu stvrdili svoji lásku zasnoubením. Karolína svému nyní už manželi nejspíše naprosto důvěřuje, protože ho v dubnu 2017 pasovala do role svého manažera a veškeré peníze má tedy pod palcem Hrdlička.

Minulý týden ve čtvrtek se moderátor a tenistka vzali v nádherném Monaku. Svatba to byla sice komorní, jen s dvanácti hosty, ale jistě nákladná a hlavně rozkošná. Za družičku šla malá Linda, kterou má Hrdlička z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou (40).

Michal sice pochází z velmi bohaté rodiny, ale na druhou stranu můžeme říct, že natrefil na zlatou žílu. Karolína je v současné době devátou nejlepší hráčkou světa a zvládla si vydělat už přes 280 milionů korun.

Do toho se ještě nepočítají různé marketingové spolupráce a podobné aktivity. Plíšková je jednoznačně Hrdličkův kauf života!

Související články

Další články