Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Toto je Hrdličkova životní trefa! Kolik milionů přitáhne nevěsta Plíšková do rodinného rozpočtu?

Michal Hrdlička je určitě hodně zamilovaný.
+ Dalších 43 fotografií
GLOSA: Michal Hrdlička (29) má hned několik důvodů k radosti. Minulý týden se oženil se svojí dlouholetou láskou Karolínou Plíškovou (26). Kromě velké lásky, kterou půvabná tenistka jistě nešetří, přinese do vztahu také pěkně tučné konto. Finanční propast mezi Karolínou a Michalem je velmi znatelná. Na druhou stranu Hrdlička je ten, který dělá tenistce manažera, a tudíž drží kasu. Jak moc si ale bývalý moderátor polepšil?

Michal Hrdlička se poznal s Karolínou Plíškovou v roce 2015 na party, kde talentovaná tenistka oslavovala titul po vítězství nad Ruskem. V té době měla mezi dvojicí přeskočit pomyslná jiskra a oba dva se začali scházet.

V prvopočátcích se ale nejednalo o opravdový vztah, spíše to bylo takové randění a oťukávání. Tuhle teorii potvrdil bývalý moderátor Sportovních novin svým chováním před dvěma lety v Karlových Varech.

Na filmovém festivalu totiž nenechal v klidu snad jedinou sukni, která tam byla a choval se jako smyslu zbavený kanec. Na druhou stranu tahle eskapáda vztah Hrdličky a Plíškové utužila. I když se Karolína ze začátku trochu cukala a hrála uraženou, nakonec vzala hřebce Hrdličku na milost.

Od té doby jsou do sebe zamilovaní až po uši a minulý rok v srpnu stvrdili svoji lásku zasnoubením. Karolína svému nyní už manželi nejspíše naprosto důvěřuje, protože ho v dubnu 2017 pasovala do role svého manažera a veškeré peníze má tedy pod palcem Hrdlička.

Minulý týden ve čtvrtek se moderátor a tenistka vzali v nádherném Monaku. Svatba to byla sice komorní, jen s dvanácti hosty, ale jistě nákladná a hlavně rozkošná. Za družičku šla malá Linda, kterou má Hrdlička z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou (40).

Michal sice pochází z velmi bohaté rodiny, ale na druhou stranu můžeme říct, že natrefil na zlatou žílu. Karolína je v současné době devátou nejlepší hráčkou světa a zvládla si vydělat už přes 280 milionů korun.

Do toho se ještě nepočítají různé marketingové spolupráce a podobné aktivity. Plíšková je jednoznačně Hrdličkův kauf života!

Mohlo by vás zajímat

Další články