Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Toto je dcera Blaženy Škopkové ze Slunce seno! Anna-Marie má stejně lišácký pohled jako maminka

Anna-Marie Kánská je své mamince velmi podobná.
Zdroj: Facebook.com, archiv
+ Dalších 9 fotografií
To je ale podoba, že? Dívku vpravo všichni znáte. To je přeci Blažena Škopková a vedle ní Venca Konopníků. Kdo je ale ta krásná dívka zcela vlevo? To je dcera herečky Veroniky Kánské (50). Anna-Marie (23) po mamince zdědila nejen úsměv, že?

Kdo by neznal slavnou trilogii Zdeňka Trošky Slunce, seno… A kdo tuhle taškařici z jihočeských Hoštic miluje, ten musí obdivovat také přidrzlou Blaženu Škopkovic, která to táhne s Vencou Konopníkem.

Dnes je Veronice Kánské už 50 let a na natáčení s Troškou moc ráda nevzpomíná. Po slavné roli totiž už žádnou velkou nabídku na filmování nedostala a napořád zůstala uvězněna v roli frackoidní Blaženy. „Moje máma je senzační ženská. S Blaženou nemá nic společného. Myslí jinak, žije jinak,“ říká o své mamince Anna-Marie v rozhovoru pro Blesk.

„Dost jsme si s tím užili. Pozornost přichází totiž v nesprávných situacích. Sedíme třeba na večeři v restauraci a lidé okolo vás si šuškají,“ popisuje mladá studentka nepříjemné situace.

Ale dnes už to Veronice nevadí. Na svět přivedla syna Adama a krásnou dceru Annu-Marii, které je dnes 23 let. A podobu s maminkou mladá Kánská rozhodně nezapře. Pokud si ale pánové myslíte, že by to pro vás mohla být ideální partie, tak vězte, že tahle kráska je zadaná.

Anna-Marie dostala jméno po svých babičkách a momentálně studuje na vysoké škole. Ale o roli své matky mlčí. „Před svými spolužáky jsem o tom raději nikdy nemluvila.“

A po Veronice Kánské zdědila navíc umělecké ambice. Herectví to sice není, ale i tak je možné, že o Anně-Marii ještě uslyšíme! „Mým snem je napsat knížku. Zatím si píšu povídky pro radost. Jsou to povídky z pohledu muže – čtyřicátníka. Takový trošku mužský Sex ve městě,“ říká s tím, že případnou dráhu slavné spisovatelky si v Čechách užívat nechce.

„Mým snem je žít na Bali, líbí se mi jejich mentalita. Neřeší okolí a žijí okamžikem, tak bych chtěla žít i já.“

Celý rozhovor s Annou-Marií najdete v pondělním tištěném Blesku.

Související články

Další články