Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Toto byste do postele nechtěli: Za tyhle krásky museli muži platit tučnou sumu

Vzhled dívek a žen se za poslední desítky let hodně změnil. Výjimkou nejsou ani ženy lehčích mravů. V dobách 2. světové války si moc estetické krásy pánové neužili. Nasvědčuje tomu i fakt, že to, co měli na výběr pánové z 50. let, byla opravdu hrůza. V té době bylo nejstarší řemeslo na světě na nejvyšším bodě a nenarazit na prostitutku bylo téměř nemožné.

V době druhé světové války si potřebovali muži trochu ulevit a moc dobře věděli, kam mají zajít. Řeč je o hříšném místě v kanadském Montrealu, kterému se přezdívalo Sin City. Na každém rohu byl nevěstinec, takže najít někoho na večerní dovádění nebyl žádný problém. Tedy…

Co však problém byl, byla krása tamních lehkých žen. V dnešní době by si takové ženy nejspíš moc nevydělaly… Ovšem tyto dámy v době svého působení na ulici a v nevěstincích měly celkem dost peněz.

Stálí zákazníci se k nim neustále vraceli a byli velmi spokojení. Některé prostitutky si pak mohly dokonce pořídit i svůj vlastní domeček pro sexuální služby, aniž by na to potřebovaly pasáka. Nejbohatší majitelka domů rozkoší si mohla dovolit i ty nejlepší módní výstřelky třeba v podobě exotických kožešin. A to byl opravdový luxus.

Těžko říct, čím pány tyto ženštiny, které měly i kolikrát kriminální minulost, vzrušovaly. Nejspíš měly v 50. letech dostačující kouzlo a sex-appeal.

Související články

Další články