Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TOTÁLNÍ zvrat v Ulici: Je sebevražda podváděné Veroniky úkladná VRAŽDA?! Tohle tomu nasvědčuje, VIDEO

+ Dalších 53 fotografií
V Ulici se schyluje k pořádnému maléru. Veronika Maléřová absolutně nezvládne přijmout fakt, že od ní její manžel Martin Maléř odchází a spolyká spoustu prášků. Vlastní děti Rozina s Filipem ji najdou bezvládnou v posteli. Co když se ale z předpokládané sebevraždy stane úkladná vražda? Kdo vlastně dal Veronice léky, po kterých zkolabovala?

Veronika Maléřová prožívá nejhorší okamžiky svého života. Její životní láska Martin Maléř Veronice oznámil, že je zamilovaný a svoji ženu opouští. Od té doby to jde s Veronikou z kopce. Ani v nejhorším snu si nemyslela, že se by se zrovna jí mohlo něco takového stát.

Když se o celé situaci dozví Radka, okamžitě přispěchá za Veronikou s tím, že jí pomůže. Veronika si ale povídat nechce a nejdříve to musí v sobě zpracovat sama. V práci Radka Veronice nabídne léky na uklidnění.

To se Veronice zpočátku nelíbí, ale nakonec léky přijme. O pár dní později najdou Rozina s Filipem Veroniku v posteli v bezvědomí. Vedle jejího bezvládného těla objeví lahvičku s léky a zjistí, že si jich maminka vzala kolem třiceti.

Okamžitě volají sanitku a je jim jasné, že se Veronika pokusila o sebevraždu. Co když je ale všechno jinak? Mohla se stát ze sebevraždy úkladná vražda? V Ulici je přeci možné všechno…

Související články

Další články