Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TOTÁLNÍ ZVRAT V CELÉM PŘÍPADU ZTRACENÉ MÍŠI: Dívka do školy vůbec nevyrazila. Jak to celé vlastně bylo?

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Takřka týden se pátrá po pohřešované Míše Muzikářové (12), ovšem stále bez úspěchu. Nyní ale nastal totální zvrat. Mylná informace o její aktivitě na Facebooku totiž změnila celou situaci. Její telefon byl totiž vypnutý už v úterý odpoledne!

Původní informace hovořily tak, že dvanáctileté děvče zmizelo během středy 11. ledna, a to v ranních hodinách. Do školy nedorazila, ale z pokoje si odnesla školní tašku. Matka nahlásila pohřešování ve středu večer, protože dceru po příchodu z práce nenašla doma.

Tyto skutečnosti se ale nyní přehodnotily díky nejnovějším informacím, které získala policie. Míšin telefon byl totiž nedostupný už předešlý den odpoledne. K žádnému připojení na Facebook v pět ráno nedošlo. Poslední, kdo dívku viděl, byli spolužáci v úterý ve škole.

"Pátrání po pohřešované 12leté Míše Patricii Muzikářové pokračuje stále ve stejné intenzitě. Do současné doby jsme na speciálně zřízeném call centru přijali zhruba 70 poznatků z řad veřejnosti,” vyjádřila se k situaci policejní mluvčí.

Související články

Další články