Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Totální zklamání fanoušků: Památeční koncerty Karla Gotta se ruší kvůli koronaviru

Totální zklamání fanoušků: Památeční koncerty Karla Gotta se ruší kvůli koronaviru
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 7 fotografií
zklamání
Koronavirus zasáhl i připravované památeční koncerty Karla Gotta (✝80). Organizátoři se společně s vdovou Ivanou Gottovou (44) rozhodli k bezpečnostnímu opatření a koncerty zrušili. Fanoušci ale nemusí zoufat. Vstupenky jim totiž zůstanou na náhradní termíny.

Organizátoři koncertů Pocta Karlu Gottovi se potýkají s náročnou situací. Plány jim totiž zhatil vysoký nárůst počtu nakažených koronavirem v Česku. Koncerty, které se měly konat v O2 aréně 15. a 16. prosince 2020, se tak nečekaně zrušily. Na sociálních sítích to oznámil oficiální účet Karel Gott Agency, který spravuje manželka zesnulého zpěváka Ivana Gottová (44).

"Vážení a milí, vím, jak moc jste se na vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi v pražské O2 areně těšili. Z důvodu nejistého vývoje situace ohledně šířícího se onemocnění covid-19 jsme se rozhodli přesunout oba plánované termíny na červen příštího roku. Velmi nás toto rozhodnutí mrzí, ale protože nám jde především o zdraví nás všech, usoudili jsme, že přesunutí termínů bude přeci jen bezpečnější," zaznělo v příspěvku od vdovy Ivany Gottové.

Všechny zakoupené vstupenky jsou ale stále platné na nové termíny a není třeba je vyměňovat. Vstupenky z 15. 12. 2020 platí na nový termín 5. 6. 2021 a z 16. 12. 2020 platí na 6. 6. 2021.

Přestože se fanoušci na koncerty těšili a zrušení je mrzí, vyjádřili Ivance podporu. "Milá Ivanko, těšili jsme se a moc. Nicméně tak trochu jsme s tím počítali. Rozumné rozhodnutí, zveřejněné s předstihem," napsala do komentářů žena, se kterou souhlasilo mnoho dalších. "Ivanko, my, co máme Karla opravdu v srdcích, moc rádi počkáme, protože na něj stále myslíme a zároveň naprosto vše chápeme a respektujeme," dodala další sledující. Ivana Gottová se tak nemusí obávat, že by tímto rozhodnutím fanoušky zesnulého manžela pobouřila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy